PortSis Teknoloji Dünyasına Hoşgeldiniz.
  • (Sepet Boş - 0,00 ? )

Yazılım Hizmetleri

Masaüstü Yazılımları

PortSis, kullanıcıların kolayca  kullanabilecekleri  hızlı ve kararlı çalışan masaüstü yazılımlar geliştirmektedir.Masaüstü yazılım geliştirilirken kullanıcı arabirimi, işletim sisteminin sunduğu olanaklar doğrultusunda en verimli şekilde tasarlanmaktadır. Yazılım veritabanı teknolojisinde 10 yıllık tecrübemizin getirdiği deneyimle iş yoğunluğuna göre ilgili veritabanı kullanılarak yazılımın kararlı ve kayıpsız veri işlemesi sağlanır. 
PortSis istemci/sunucu mimarisindeki yazılımlarla birlikte bağımsız çalışan yazılımlar da geliştirmektedir.

 

Web Tabanlı Uygulamalar

Günümüzde web tabanlı yazılım geliştirme yazılım teknolojileri içerisinde önemli bir yer kaplamaktadır. Sağladığı avantajları çok büyük projelerin bile web tabanlı olarak tasarlanmasına sebep olmuştur. 

Web tabanlı yazılımlar;

-Platform bağımsızlıığı

-Birden fazla programlama dilinin kullanbılabilmesi

-Script dilleri ile kolay implementasyonu

-Kurulum gerektirmemesi

-Terminallerde ekstra bir bakım gerektirmemesi

özellikleri ile düşük maliyet ile farklı boyutlardaki projelerde sorunsuz bir şekilde kullanılır.

 

CallerID Bazlı Yazılımlar

PortSis, sipariş yazılımlarında telefon bilgilerini tespit etmek ve bunu entegere sipariş yazılımlarında kullanmak için caller id uygulamarını gerçeklemektedir.

 

CRM Yazılım Hizmetleri

PortSis Yazılım,  10 yıllık bilgi ve birikimi ile CRM (müşteri ilişkileri yönetimi) yazılımları konusunda gereksinim duyulan geliştirmeleri gerçekleştirerek  müşterilerimize sunmaktadır. 

Özellikle açık kaynaklı CRM danışmanlığı konusunda geliştirme işlemlerine yoğunlaşan firmamız ihtiyaç dahilinde istemci/sunucu mimarisindede CRM ihtiyaçlarına yönelik yazılım geliştirmektedir.

 

Proje Geliştirme Ve Danışmanlık Hizmetleri

Kurumlar ve kullanıcılar bir yazılım uygulamasından ne bekler? Bu beklentiler nasıl karşılanır? 
Herşeyin çok hızla geliştiği ve değiştiği Yazılım sektöründe bu sorulara doğru yanıtlar bulmak ve uzun soluklu çözümleri yaratmak kurumlar için hayati önem taşımaktadır. 
PortSis , Kurumun ve kullanıcıların ihtiyaçlarını belirler ve hedefleriniz doğrultusunda esnek, ölçeklenebilir, güvenilir, bakım ve yönetim maliyeti düşük çözümler önerir. 
Projeler için ihtiyaç duyulan mimariyi ve iş akışlarını sizinle birlikte çıkarır. Ürünlerin hazırlanması sırasında analiz, tasarım ve yazılım geliştirme, kurma, alfa ve beta testleri, kullanıcı eğitimleri ve dökümantasyonlar, gerekiyor ise eski sistemden data aktarımları gibi adımların entegrasyonu, firmamızın uzun yıllardır geliştirdiği metodolojisi ile sağlar. Firmamızın metodolojisi müşteri memnuniyetinin güvencesidir ve bilişim sektöründeki 10 yıllık deneyimimizin sonucudur. 
PortSis yazılım, en son teknolojide en uygun mimariyle müşteriye özel anahtar teslim çözümler üretir. Çözümlerine 7/24 destek verir.