PortSis Teknoloji Dünyasına Hoşgeldiniz.
  • (Sepet Boş - 0,00 ? )

Hakkımızda

PortSis Ekibi ; yazılım uzmanı, grafik tasarımcı, web tasarımcı, Google reklam uzmanı ve SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) uzmanının da bulunduğu bir kadrodan oluşmaktadır. 

Firmamız 2011 yılında faaliyete girmiştir. Müşterilerimiz arasında ülkemizin her bölgesinden ve her sektörden firmalar, esnaf, devlet kurumları, dernekler, vakıflar ve her meslek grubundan kişiler yer almaktadır.

Ürünlerimizin en temel özellikleri estetik,kapsamlı, kaliteli, kolay kullanımlı ve ekonomik olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde herkes iş yönetim yazılımı ve web sitesi sahibi olabilmekte ve sitesini bir başkasına ihtiyaç duymadan internete bağlanabildiği her ortamdan yönetebilmektedir.

Web yazılım ürünlerimiz ve iş yönetim yazılımlarımız, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

Hedefimiz uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak kullanilabilir ürünler ortaya çıkarmaktır. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.

Saygılarımızla. 
PortSis Ekibi