PortSis Halı Yıkama Programı satışa çıktığı günden bu yana Türkiye'de bu sektörde hizmet veren
Halı Yıkamacıların vazgeçemediği bir yazılım olmuştur.

PortSis Halı Yıkama Otomasyonu Genel Özellikleri

PortSis Halı Yıkama Otomasyonu'nun 3 temel yapı taşı vardır.
Birincisi bilgisayarınıza kuracağımız program, ikincisi programla birlikte size göndereceğimiz
Caller ID Cihazı ve opsiyonel olarak sunduğumuz El Terminali, Mobil Yazıcı, Dokunmatik Ölçü Giriş Ekranı ve Araçta Otomatik Etiket Yazıcısı.


PortSis Halı Yıkama Programı

Programın geliştirme süreci tamamen sektörde ki halı yıkamacıların istekleri doğrultusunda tamamlanmıştır. Sektörün öncüleri de dahil olmak üzere PortSis Halı Yıkama Otomasyonu; kullanan herkesin beğenisini kazanmıştır. PortSis Halı Yıkama Programı tamamen halı yıkama sektörüne hizmet vermek için geliştirilmiş, bunun yanında piyasada fahiş fiyatlarla satılan muhasebe ve personel takip sistemleri de programa entegre edilmiştir. Programın genel amacı müşteri, personel, araç, cari işlemler ve genel ofis işlerini düzenlemektir. İşinizle ilgili her türlü detay en ince ayrıntısına kadar düşünelerek hazırlanmıştır. Şimdi arkanıza yaslanın ve tüm işlemlerinizi yerine getirecek otomasyon sisteminizi kolayca yönetmenin keyfini çıkarın.


Caller ID Teknolojisi

PortSis Halı Yıkama Programı Entegre olarak çalıştığı Caller ID cihazı sayesinde daha telefonunuz çalmaya başladığı an program içerisinde müşterinizin adı, soyadı, adres ve telefon bilgileri gibi kişisel bilgilerini ve cari işlem geçmişini otomatik olarak bilgisayarınızın ekranına getirir.


El Terminali

PortSis Yazılım olarak ; İş akışınızı hızlandırmak, personel performansınızı artırmak, müşteri memnuniyetinizi zirveye çıkarmak ve işletme giderlerinizi minimuma düşürmek için yaptığımız AR-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği El Terminali Entegreli Otomasyon teknolojisini sizlere sunmaktan büyük mutluluk,gurur ve heyecan duyuyoruz. Ofisinizde kullanacağınız PortSis Halı Yıkama Programı ile sürekli bağlantıda olan ve entegre çalışan El Terminallerimiz, siz yeni sipariş aldığınızda sahada ki personelinize otomatik olarak sipariş detaylarını gönderir. Personeliniz müşteriye ulaşır, halıları teslim alır, ve terminal üzerinden teslim alma makbuzu keserek müşterinize teslim eder. Böylece; müşterilerinize hızla ulaşarak memnuniyeti zirveye çıkarır, personelin ofis ve saha arasında gidip gelmesini önleyerek performansı artırır ve iş akışınızı hızlandırır, araçlarınızın yakıt giderlerini ve teslim alma / teslim etme gibi makbuz baskı maliyetlerinizi minimuma indirir.Teknolojinin Gücünü Hissedin!